'Yusuf Başkomiser', 'Çakır'ı unutturacak

'Yusuf Başkomiser', 'Çakır'ı unutturacak.9663
  • Giriş : 21.11.2008 / 09:48:00

Oktay Kaynarca, yeni dizisi 'Adanalı' ile Çakır karakterini unutturmak istiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kurtlar Vadisi'nide rol alan sevilen oyuncu Oktay Kaynarca'ya, 'Çakır' diye seslenmeyi sürdürenler var. Fakat, 'Başkomiser Yavuz', bu geleneği bozacak.

Atv'nin yeni dizisi 'Adanalı'da 'Başkomiser Yavuz'u canlandıran Oktay Kaynarca, Günaydın'dan Esin Övet'e verdiği röportajda; Hiç kavga etmemiş, aşık olmamış, terk etmemiş, terk edilmemiş, dayak yememiş, zırıl zırıl ağlamamış bir adamdan oyuncu olmaz! diyor. Kaynarca; 'Çakır' karakterini unutturacağının sinyalini veriyor: "Yaptığımız her iş, bir öncekinin üstüne çıkmalı" diyor.

Kurtlar Vadisi'ndeki 'Çakır' rolünüz bir fenomendi. Sizi yolda görenler hâlâ "Çakır" diye bağırıyor. Sıkıldınız mı bu durumdan?

Bundan rahatsız değilim. İyi oynadığınız bir rol hafızalarda iz bırakıyorsa bu kötü değil, iyi bir şeydir. İnsanların hafızasında ne kadar kalabiliyorsa kalsın. Zaten, yalnızca 'Çakır' olarak bakmıyor adam bana, Oktay Kaynarca olarak da bakıyor. Başka arkadaşlarımla kıyaslayınca; onlara gösterdikleri yaklaşımla, bana gösterdikleri yaklaşımın çok farklı olduğunu görüyorum. Demek ki ben iyi bir şeyler yapmışım.

* Peki 'Yusuf Başkomiser', izleyiciye 'Çakır'ı unutturabilecek mi?

İnşallah. Zaten yapmak istediğimiz bu. Her zaman yaptığımız işin üstüne çıkmak istiyoruz. Eğer bunu yapabiliyorsak başarılıyız. Elimizden geleni yapıyoruz. Görüntü yönetmeni üç gündür, üç saat uykuyla duruyor. Hepimiz başarılı olmak için yapıyoruz bunu. İnşallah yaptığımız iş, bir önceki işin üstüne çıkar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*