Yusuf: Derbiyi Fener kazanır

Yusuf: Derbiyi Fener kazanır.15020
  • Giriş : 21.04.2008 / 19:35:00
  • Güncelleme : 21.04.2008 / 18:59:17

Denizlispor Kaptanı Yusuf Şimşek çok özel açıklamalar yaptı. Yusuf sıkışsaydık FB'yi yenerdik, derbiyi Fener alır, sezon sonu ayrılıyorum' dedi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kaptan son 3 sezon Fenerbahçe ile son haftalarda karşılaştınız, ikisinde puana ihtiyacınız vardı aldınız, bu hafta ise rahattınız ve yenildiniz. Bunun nedenini açıklayabilir misin?

"3 sezon önce zaten ligin son haftasıydı ve şiddetle puana ihtiyacımız vardı geçen sezon Fenerbahçe ile 30. hafta karşılaştık yine puana ihtiyacımız vardı ve 2-2 berabere kaldık bu sezon ise puan ihtiyacı olarak motivasyonumuz yoktu, eğer puana sıkışsaydık yine Fenerbahçe�den puan alırdık"

Asıl neden ne? Puana ihtiyaç duyulmayınca motivasyon olmuyor mu gerçekten?

"Zaten bizim takımın motivasyonu 4-5 hafta önce bitti, 4 arkadaşımız kadro dışı bırakıldı, paralarımız ödenmedi, bizim takımın motivasyonu tamamen bitmişti, bir de puan bakımından zaten rahat geldik Kadıköy'e, böyle olunca doğal olarak motivasyon azalıyor tabiî ki."

Fenerbahçe'yi nasıl buldun?

"Bizim karşımızda o kadar iyi değillerdi, biz çok kötü oynadık."

Derbi ne olur?

Fenerbahçe kazanır ve şampiyon olur, biz Galatasaray'ı hep en kötü zamanlarımızda bile yendik ben de çok şahit oldum böyle derbilere, bana göre yine Fenerbahçe kazanır.

Peki kaptan sezon sonu sözleşmen bitiyor, ayrılacak mısın Denizlispor'dan?

Ayrılacağım, Türkiye'den de teklif var, Belçika'dan da, şu an düşünüyorum nereye gideceğimi ama kesin olan şey Denizli'den ayrılacağım.

TUMSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious