Yusuf Şimşek karmaşası

Yusuf Şimşek karmaşası.17962
  • Giriş : 19.05.2008 / 21:15:00

Yusuf Şimşek'in durumu arapsaçı oldu! Denizlispor'la anlaşan fakat daha önce askerlik sorunu iddiasıyla Yunanistan'ın Skoda Xanhti takımı ile görüştüğü kaydededilen yıldız futbolcunun, Yunan ekibiyle bir protokol imzaladığı ortaya çıktı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bu sezon Denizlispor'la olan sözleşmesi sona eren başarılı futbolcu Yusuf Şimşek'in, askerlik problemi sebebiyle yurt dışında bir takıma transfer girişimleri tam bir çıkmaza girdi.

Yunanistan'ın Skoda Xanthi takımından transfer teklifi alan ve menajeri Alaaddin Gülerce ile birlikte geçen hafta Xanthi kentine giderek kulüp yöneticileriyle görüşen Yusuf, anlaşamadığını belirterek 2 gün sonra geri dönmüştü. Daha sonra Denizlispor Başkanı Ali İpek ve bazı yöneticilerle bir araya gelen ve Denizlispor'da kaldığını açıklayan Yusuf'un, Skoda Xanthi takımı ile bir protokol imzaladığı ortaya çıktı.

Yusuf'un menajeri Alaaddin Gülerce, Skoda Xanthi Kulübü ile bir protokol imzalandığını doğrulayarak, "Ancak biz protokolün iptali için Yunan ekibinin yöneticileriyle yeniden görüşeceğiz" dedi.

Bu arada Yunanistan'da yayınlanan Exedra Gazetesi, "Son 3 yılın Denizlispor'un en iyi oyuncusu Xanthi'ye geliyor" başlığıyla Yusuf'un Yunan ekibinde futbola devam edeceğini okuyucularına duyurdu.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious