Yusuf Şimşek resmen Beşiktaş'lı

Yusuf Şimşek resmen Beşiktaş'lı.17962
  • Giriş : 09.01.2009 / 11:22:00

Trabzonspor'un bir süredir kadrosuna katmak istediği Bursasporlu Yusuf Şimşek'in Beşiktaş ile anlaştığı öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

TRABZONSPOR PEŞİNDE KOŞTU, BEŞİKTAŞ TUTTU!

Trabzonspor'un sonlandırmak üzere olduğu Yusuf'un transferinde devreye giren Beşiktaş'ın, Bursaspor ile anlaştığı bildirildi.

Antalya'da bulunan ve transferin resmiyet kazanmasının ardından bordo-mavili takımın kampına katılması beklenen Yusuf Şimşek'in, bu gelişmeler üzerine Trabzonspor'a transferinin gerçekleşmediği kaydedildi.

Şimşek'in, Antalya'da Trabzonspor Kulübü Genel Saymanı Mahmut Aksu ile bir görüşme yaptığı öğrenildi. Daha önce Trabzonspor ile anlaşmaya olumlu bakan Yusuf'un, Bursaspor ve Beşiktaş kulüplerinin anlaştığını ve bu durumda kendisinin de yapacağı birşeyin olmadığını bordo-mavili kulübün yönetim kuruluna aktardığı belirtildi.

Yusuf'un, yarın İstanbul'a gideceği kaydedildi.

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ, YUSUF'UN TRANSFERİNİ BORSA'YA BİLDİRDİ

Beşiktaş Kulübü, sürpriz bir şekilde talip olduğu Yusuf Şimşek'in transferi için kendisi ve kulübüyle görüşmelere başladığını, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB) bildirdi.

Beşiktaş Kulübü'nün İMKB'ye gönderdiği yazıda, ''Bursaspor Kulübü profesyonel oyuncularından Yusuf Şimşek'in transferi konusunda, kendisi ve kulübü ile görüşmelere başlanmıştır'' denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*