Yusuf'tan Trabzonspor'a tek şart

Yusuf'tan Trabzonspor'a tek şart.21587
  • Giriş : 23.12.2008 / 15:55:00

Bursaspor'un kaptanı Yusuf Şimşek menajeri Alaattin Gülerce, aracılığıyla Trabzonspor'a transferi ile ilgili konuştu. Yusuf'un transfer için tek bir şartı var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bursaspor'un kaptanı Yusuf Şimşek'in menajeri Alaattin Gülerce, ''Yusuf'un Trabzonspor'a transfer olabilmesi için önce kulüplerin anlaşması lazım'' dedi.

Gülerce, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Yusuf'un Trabzonspor'a ''Seve seve gelirim'' dediği yönündeki haberlerin doğruyu yansıtmadığını, bordo-mavili kulüple transfer konusunda şu ana kadar herhangi bir görüşmelerinin olmadığını söyledi.

Trabzonsporlu yetkililerin bu konuyla ilgili kendilerini aradığını dile getiren Gülerce, şöyle konuştu:

''Biz de konuyu Bursaspor yönetimi ile görüşmeleri gerektiğini söyledik. Yusuf'un Trabzonspor'a transfer olabilmesi için önce kulüplerin anlaşması lazım. Bu iş bitmeden, bizim pazarlık masasına oturmamız mümkün değil. Yusuf, profesyonel bir futbolcu. Teklif gelmesi çok doğal. Bursaspor ile de sıkıntısı yok. Giderse kulübünün onayıyla gider. Kalırsa da Bursaspor'a en iyi şekilde faydalı olabilmek için elinden geleni yapar.''

Gülerce, Trabzonsporlu yöneticilerin bugün yapılacak Kulüpler Birliği toplantısı öncesi veya sonrası bu transferle ilgili Bursasporlu yöneticilerle görüşeceğini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*