Yüzsüz sapık

Yüzsüz sapık.18397
  • Giriş : 02.05.2008 / 10:54:00

Kabus eviyle ilgili ilginç bir ayrıntı daha ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kızına tecavüz eden sapık baba, faturaları da kiracısına yüklemiş.
Avusturya'da öz kızını 24 yıl boyunca evinin bodrumunda saklayarak yasak ilişkiye giren Josef Fritzl'ın eski kiracılarından biri, bodrumda kullanılan elektriğin parasının bilmeden kendisine ödetildiğini anladı.

Korku evinin kiracılarından Sepp Leitner, Die Presse gazetesinin yarınki sayısı için açıklamalarda bulundu.

1990'lı yıllarda evde 30 metre karelik bir yer kiralayan ve 4 yıl burada yaşayan Leitner, eski ev sahibi Fritzl'ın 3 ayda bir kendisinden 400 euro civarında elektrik parası talep ettiğini, oysa hafta içinde sık sık şantiyelere gittiğini ve evde bulunmamasına rağmen neden bu kadar yüklü faturalar ödediğini olay ortaya çıktıktan sonra anladığını söyledi.

Elektrik sayacını bile kontrol ettirdiğini anlatan eski kiracı, sayacın evin bütün elektriklerinin kapalı olduğunda bile döndüğünü söyledi ve "o zaman faturanın gizemi meselesini biraz daha kurcalasaydım bu gizli bodrum belki de daha önce bulunurdu" dedi.

KÖPEK O KAPIDA HAVLIYORMUŞ

Bu kadar yüksek faturayı ödemeyi reddettiği için ev sahibiyle sık sık münakaşa ettiğini belirten Leitner, bir köpeği olduğunu, köpek yüzünden de Fritzl ile tartıştığını anlattı ve "1994'te bir gece şantiyeden eve döndüm ve daireme giremedim, ev sahibi kilidi değiştirmiş. Artık canıma tak dedi ve polisi çağırdım" dedi.

Bu olaydan sonra da taşındığını aktaran Leitner, o zamanlar bir yaşında olan Sam adlı köpeğinin ortaya çıkarılan bodrumun girişinin önünden geçerken neden hep havladığını da şimdi anladığını, labrador cinsi köpeğin anormal bir şeyler olduğunu hissettiğini kaydetti. Köpek ayrıca Fritlz'ı her gördüğünde de hırlıyormuş...

Komşusu bazı sesler duymuş

Alfred Dubanovsky adlı bir başka kiracı, apartmanın zemin katında otururken zaman zaman kilit, çarpma ve düşen bir şeylerin sesleri duyduğunu anlatmıştı.

Fritzl'ın, kızını 18 yaşındayken bodruma kilitlediği, kızından 7 çocuk sahibi olduğu, bunlardan birinin doğduktan sonra öldüğü ortaya çıkmıştı.

Fritzl'ın kızıyla kızından olan çocuklarının esareti, 19 yaşındaki hiç gün ışığı görmemiş çocuğunun hastalaması üzerine su yüzüne çıkmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious