'Zaafım var ama Berlusconi kadar değil'

'Zaafım var ama Berlusconi kadar değil'.11974
  • Giriş : 11.07.2009 / 08:34:00

Kanada Başbakanı Stephen Harper, ''kendisinin de zaafları olduğunu, ancak bunların Berlusconi'ninkiler gibi olmadığını'' söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


G-8 Zirvesi dolayısıyla İtalya'nın L'Aquila kentinde bulunan Stephen Harper, esprili bir açıklamada bulundu. Harper, ''çok enerjik bulduğu'' Berlusconi'nin basında yer alan özel yaşamıyla ilgili skandallara atıfta bulunarak, ''Tıpkı Başbakan Berlusconi gibi benim de birçok zaafım var ama aynıları değil'' deyince G-8 zirvesinin son basın toplantısına katılanları güldürdü.

Dindarlığıyla tanınan evli ve 2 çocuk babası Harper, 72 yaşındaki Berlusconi'nin çok enerjik ve çok iyi bir evsahibi olduğunu söyledi ve ''Onunla tek sorunumuz, bana verdiği kaliteli armağanlar. Bunları dönüşümde tek tek deklare edeceğim'' diye konuştu.

Harper, Kanada'da kendisine de birçok suçlama yöneltildiğini, ancak bunların Berlusconi'ye yöneltilenlerle aynı olmadığını kaydetti. Harper, ülkesinde özel yaşamıyla değil siyasetiyle eleştiri oklarının hedefi oluyor. Berlusconi ise, hanımlara olan özel ilgisi nedeniyle eleştiriliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*