Zaccheroni: GS ile görüşmedim

Zaccheroni: GS ile görüşmedim.10548
  • Giriş : 05.04.2008 / 16:27:00

İtalyan teknik direktör Alberto Zaccheroni, Galatasaray'la görüştüğüne yönelik iddiaları yalanladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Alberto Zaccheroni, yaptığı açıklamada, Galatasaray ile görüştüğüne yönelik Türk basınında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Zaccheroni, ''Galatasaray'ın benimle temasta olduğuna dair haberler gerçeği yansıtmıyor. Ben kimseyle görüşmedim. Benim temas girişimim de söz konusu değildir'' dedi.

Daha önceki bir beyanatında sezon arasında herhangi bir takımın başına geçmek istemediğine ilişkin beyanatının hatırlatmasına karşılık olarak ise Zaccheroni, ''Evet, o beyanatım halen geçerlidir. Sezon devam ederken, herhangi bir takımı çalıştırmayı üstlenmek istemiyorum. Bunu daha önce açıklamıştım. Bu vesileyle tekrar hatırlatıyorum'' açıklamasını yaptı.

İtalya'da daha önce Serie A takımlarından Udinese, AC Milan, FC İnter ve Torino'yu çalıştırmış olan 55 yaşındaki Zaccheroni, 26 Şubat 2007'de Torino'daki işine son verildiği günden bu yana boşta bulunuyor.

Feldkamp'ın istifasının ardından Galatasaray yöneticilerinden Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ'ın Milano'da Zaccheroni'yle temas halinde oldukları ve görüşmelerin iyi geçtiği ileri sürülmüştü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious