Zanlı, 'milli' sporcu çıktı

  • Giriş : 19.04.2007 / 00:00:00

Malatya'da İncil dağıttığı belirtilen bir yayınevini basan ve 3 kişiyi boğazlarını keserek öldüren saldırganların bir otomobil kiraladıkları ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Niyazi Mısri Mahallesi'ndeki Ağbaba İşhanı'nda işlenen cinayetle ilgili zaman ilerledikçe ilginç ayrıntılar ortaya çıkıyor. Edinilen bilgiye göre infazın planlayıcısı olduğu iddia edilen Emre Günaydın'ın ile arkadaşları olay yerine kiraladıkları otomobille geldi. Cinayeti işledikten sonra olay yerinden arabayla kaçmayı planladıkları düşünülen zanlılar amaçlarını gerçekleştiremeden yakalandılar.

Üçüncü kattan beton zemine çakılarak ağır yaralanan Günaydın ile birlikte diğer 4 arkadaşı da cinayetin işlendiği odada polis tarafından suç unsurlarıyla birlikte ele geçirildi. Zanlıların "Rent Acar" dan kiraladıkları 44 KE 553 plakalı araç ise olay yerine 200 metre uzaklıkta bulundu. Polisin araç içinde yaptığı aramada, otomobilin gizli bölmelerine yerleştirilmiş silahların ele geçirildi iddia edildi.

Öte yandan Emre Günaydın'ın tekvandocu olduğu belirtildi. Türkiye birinciliği dahi bulunan Günaydın'ın "Milli Takım"a çağrıldığı ifade edildi. Günaydın'ın babasının da beden eğitimi sporuyla uğraştığı dile getirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious