Zapatero'dan Terim'e teklif

Zapatero'dan Terim'e teklif.8664
  • Giriş : 16.09.2008 / 10:58:00

Türk spor kamuoyunda tartışılan ve hatta CHP'nin sözleşmesinin yenilenmemesini istediği Fatih Terim'e İspanya Başbakanı Zapatero'dan ilginç teklif..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak İstanbul'a gelen İspanya Başbakanı Zapatero, iftar yemeğinde karşılaştığı Fatih Terim'e teklifte bulundu.

Güzel şeyler yapacak

AKP İstanbul İl Başkanlığı'nın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İspanya Başbakanı Jose Luis Rodriguez Zapatero onuruna Wow Otel'de verdiği iftar yemeğine Fenerbahçe Teknik Direktörü Aragones de katıldı. İspanyol çalıştırıcı, Başbakan Erdoğan ile tanışırken Zapatero ile de hasret giderdi. İspanyol teknik adam her iki liderle de bir süre sohbet ederken görüşme sıcak bir ortamda geçti.

DÜNYA 1. LİGİNDEYİZ

VATANDAŞINA güvenoyu veren Zapatero, “Luis Aragones eminim ki Türkiye'de Futbol adına çok güzel şeyler yapacak. Onu tebrik ediyorum” dedi. İftarda Federasyan Başkanı Mahmut Özgener, Milli Takımlar Teknik Direktörü Direktörü Fatih Terim, Galatasaray Başkanı Adnan Polat ve Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören de hazır bulundu.
'İSPANYA'DA ÇALIŞ'

Dün Dolmabahçe Depo Müze'de geçtiğimiz aylarda yaşamını yitiren Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın anısına düzenlenen “Milli Gurur Milli Forma 1923-2008” sergisinin açılışında Başbakan Erdoğan ile birlikte olan Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, AK Parti İl Başkanlığı'nca düzenlenen iftar yemeğinde de vardı.

Erdoğan ve İspanya Başbakanı Zapatero, iftar yemeğinde Fatih Terim ile neşeli bir şekilde sohbet etti. Zapatero, Terim'e İspanya'da çalışma teklifi yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*