Zapsu'ya 'Türkiş düşman' dediler

Zapsu'ya 'Türkiş düşman' dediler.7952
  • Giriş : 19.08.2006 / 00:00:00

CHP Ordu Milletvekili Sami Tandoğdu, Cüneyt Zapsu'yu Hollandalı 2 bayan turiste 'Türkiş düşman' diye tanıttı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Passat marka aracının 06 ZPS 52 plakasını Başbakan Erdoğan'ın danışmanı Cüneyt Zapsu'nun soyadının harflerini taşığı için değiştiren Sami Tandoğdu, yeni plaka aldı.

Plakasını 06 DPH 52 olarak değiştiren Tandoğdu'nun yanına CİHAN muhabirine konuyla ilgili açıklama yaparken 2 Hollandalı bayan turist geldi. 2 plakayı gören turistler Tandoğdu'ya merakla kendi dillerinde bunun ne anlama geldiğini sordu. Tandoğdu ise turistlere "Cüneyt Zapsu. Türkiş düşman." cevabını verdi.

Plakayı değiştirmenin 92 YTL'ye mal olduğunu söyleyen Sami Tandoğdu, bunun faturasını Cüneyt Zapsu'ya göndereceğini söyledi.

Tandoğdu şu açıklamayı yaptı: "Şu anda adresini bilemediğim için gönderemiyorum. O beni 92 YTL'lik zarara soktu ama Karadenizli fındık üreticisi arabamı gördüğü zaman sevinçten çığlık atıyor. Arabam da hafifledi, ben de kuş gibi rahatladım. Onun için çok mutluyum, huzurluyum. daha önce çok tepki alıyordum. Sami bey bu fındık düşmanına karşı nasıl arabınızın plakasını böyle kullanırsınız diyorlardı. Lütfen o plakayı değiştirin dediler. Ben de onların isteğini yerine getirdim."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious