Zehir tacirinin aile oyunu tutmadı

  • Giriş : 14.06.2007 / 15:28:00
  • Güncelleme : 27.03.2010 / 13:23:02

2 çocuğuyla kendine ‘aile’ süsü vermesine karşın yakalanmaktan kurtulamadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ankara'dan otomobiliyle Hatay'a gelip 7 kilo esrar alan 45 yaşındaki A.Ç., polis noktalarından rahat geçmek için beraberinde getirdiği 2 çocuğuyla kendine 'aile' süsü vermesine karşın yakalanmaktan kurtulamadı. Polis, grip olduğunu fark ettiği 2 kardeşi de tedavi ettirip ilaçlarını aldı.
Hatay'ın Belen İlçe Emniyet Amirliği ekipleri, Antakya-Adana karayolunda rutin denetim yaparken A.Ç. yönetimindeki 06 F 1999 plakalı otomobili durdurdu. Şüphe üzerinde otomobilde yapılan aramada, paketler halinde 7 kilo esrar ele geçirilirken A.Ç., gözaltına alındı. Polis, otomobilden indirdiği A.Ç.'nin oğulları 14 yaşındaki M.Ç. ile 10 yaşındaki R.Ç.'yi de koruma altına aldı. Bir çok suçtan sabıkası bulunduğu anlaşılan A.Ç. ifadesinde, esrarı Antakya'dan alıp Ankara'ya götürdüğünü, polis noktalarında şüphe çekmemek için kendine aile süsü vermek için çocuklarını da yanına aldığını söylediği öğrenildi.
Çocuk Polisi'ne teslim edilen A.Ç.'nin 2 oğlunun grip olduğunu fark eden polisler, çocukları İskenderun Devlet Hastanesi'ne götürerek tedavi ettirip, gerekli ilaçlarını aldı. Çocukların, Ankara'dan çağrılan ailesine teslim edilinceye kadar misafir edileceği kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious