Zehirlenen polislerin durumu iyi

  • Giriş : 11.11.2006 / 00:00:00

Yedikleri yemekten zehirlenen Erzincan Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memurlarının durumlarının iyi olduğu açıklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memurları dün öğle yemeğinde yedikleri et haşlama, pilav ve süpangleden zehirlendiklerini ileri sürerek tedavi için Erzincan Devlet Hastanesi'ne başvurmuştu.

Edinilen bilgiye göre, 80 kişinin görev yaptığı Çevik Kuvvet Şubesi'nde görevli 40 personel, özel bir şirketten gelen yemeği yedi. Gece saatlerinden itibaren, aşırı ishal, baş dönmesi ve mide bulantısı şikayeti ile hastaneye başvuran 17 polis memurun rahatsızlığına, yapılan tetkikler sonucunda gıda zehirlenmesi teşhisi konuldu. Erzincan Devlet Hastanesi acil servisinde serum tedavisi gören polis memurlarının genel sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

Yedikleri yemekten sonra özellikle gece saatlerinden itibaren şikayetleri artan polis memurları, amirleri ve arkadaşları tarafından hastaneye getirildiğini ve serum tedavisi yapıldığını belirtti. Yedikleri yemekten zehirlenen polisler, baş dönmesi, mide bulantısı ve eklem yerlerinde ağrılarının olduğunu ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious