Zeki Alasya neden kızdı?

Zeki Alasya neden kızdı? .10620
  • Giriş : 17.03.2009 / 09:59:00

Kenan Işık'ın atv'de yayınlanan 'Dünya Bir Oyun Sahnesi' programına konuk olan Metin Akpınar; Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar ile ilgili kendisine yöneltilen sorulara yanıt vermekten kaçındığını belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

'Bunların içi boş, kof' gibi eleştirilere katılmadığını ifade eden Akpınar, "Ben çocukları bu anlamda eleştirmek istemiyorum. Çünkü medya bunu suistimal ediyor, insanları birbirine düşürüyor. 'Şahan kötüdür' ya da 'Cem Yılmaz şöyledir, en iyisi benim' diye bir şey söylemek düşünsel olarak bile mümkün olan bir şey değil" dedi. Akpınar genç komedyenlerin meddahlık yaptığını söyledi ve ekledi: "Meddahlık, öykü nakletmektir. Meddah öyküyü naklederken her kalıba ve şekle girer. Bu arkadaşlarımız onu daha sınırlı daha köşeli bir alan içinde yapıyorlar."

Zeki bana kızdı
Yılmaz ve Gökbakar gibi isimlerin yaptıkları işten büyük paralar kazandıkları hatırlatılınca da Akpınar, Zeki Alasya'nın da kendisine bu konudaki bir serzenişini şöyle aktardı: "Zeki bana kızmıştı sonradan... 'Biz niye denemedik bunu? Yapsaydık eğer, dünya kadar para kazanırdık' diye."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*