Zengin koca bulma okulu açıldı

Zengin koca bulma okulu açıldı.16329
  • Giriş : 30.03.2008 / 23:08:00

Kadınlar için öncelikli şartın "zenginlik" olduğu tezinin ortaya atılmasından sonra Zengin erkek arayan kadınlar için okul açıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kadınlar için öncelikli şartın "zenginlik" olduğu tezinin ortaya atılmasından sonra erkekler zenginliğin, firmalar ise kadınlara zengin koca bulmanın yollarını öğretmeye koyuldu. Bu okulların ilk örneği Rusya'da açıldı, ardından Amerika geldi. Kadınlara zengin koca bulmanın yollarını öğreten okulların sayısı ise 125'e yükseldi.

İŞTE VERİLEN ÖĞÜTLER!

Peki, bu okullarda kadınlara ne öğütler veriliyor? İşte "zengin eş bulma hayali" kuran kadınlara verilen ilginç öğütlerden birkaçı: Daima bakımlı olun. Zenginlerin gittiği yerlerde boy gösterin. Güzellik yarışmalarına katılın. Zengin bir ailenin yanına çocuk bakıcısı olarak gidin. Hostes olun. Eğitiminizi aksatmayın. Para hakkında konuşmayın.

''Asla bir kurbağayı öpme' dedi, en çok satan oldu!

Kadınlara zengin koca bulmanın yollarını öğreten okullar bir yana; hemcinslerine "Asla bir kurbağayı öpme" diye seslenen Amerikalı yazar Marilyn Anderson da büyük ilgi gördü. Kitabı en çok satanlar listesine giren yazar; tavsiyelerde bulunuyor: "Prense dönüşmeyecek kurbağayı öpmekle zaman kaybetmemek için iyi gözlem yapın."

EN İYİ ÖRNEĞİ

Efsane aktris Marilyn Monroe, 'Bir Milyonerle Nasıl Evlenilir?' filmi sayesinde amacına ulaştı. Zengin erkeklerin gözdesi olan Monroe, bir açıklamasında "Zengin eş bulmak için zengin gibi davranılmalı" demişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious