Zeytinburnuspor Sergen'i istiyor

Zeytinburnuspor Sergen'i istiyor.14476
  • Giriş : 06.06.2008 / 13:07:00

Bir zamanlar 1. Lig'de top koşturan ekiplerden biri at yarışı tutkusuyla bilinen Sergen Yalçın'a talip oldu. Dün bir görüşme yapan Sergen, "futbolu bırakmazsam gelirim" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

TFF 2. Lig 1. Klasman Grubu takımlarından Zeytinburnuspor'da, kulüp başkanı Ünal Tombulel, Sergen Yalçın'a talip olduklarını açıkladı.

Tombulel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yöneticileri Talip Öztürk'ün bu transferle ilgilendiğini belirterek, ''Talip Öztürk, Sergen ve ben dün biraraya geldik. Sergen futbolu bırakmazsa bize gelebileceğini söyledi. Zaten Talip Öztürk ile Sergen samimi dostlar. Sergen gittiği takımlardan pek mutlu ayrılmadı. İstanbul'da olmak Sergen açısından da iyi olacak. Biz de eğer Sergen'i alabilirsek ilçenin takıma olan desteği artacak. Sergen transferini gerçekleştirirsek kulübümüz adına büyük bir iş başarmış olacağız'' dedi.

Sergen'in, Türk futbolunda bir idol olduğunu ifade eden Tombulel, ''Sergen Türk futbolunun yetiştirdiği en önemli oyunculardan birisi. İnşallah her şey bizim açımızdan olumlu gelişir ve Sergen Yalçın'ı, Zeytinburnuspor'da görürüz'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious