Zico, Aragones'e öğüt verdi

Zico, Aragones'e öğüt verdi.13073
  • Giriş : 29.07.2008 / 14:07:00

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Zico, yeni teknik direktör Luis Aragones'e vereceği tek bir öğüt olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İspanyol spor gazetesi Marca'ya demeç veren Zico, Aragones'in Fenerbahçe'de büyük işler yapacağına emin olduğunu söyledi. ''Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde iyi sonuçlar alsa bile ligde de başarılı olması ve özellikle Galatasaray maçlarına dikkat etmesi gerektiğini'' savunan Zico, İspanyol teknik direktörün motivasyona çok önem verdiğini ve bunu da Avrupa Şampiyonası'nda gösterdiğini kaydetti.

Zico ayrıca, Güiza'nın tam bir golcü ve iyi bir transfer olduğunu ifade ederek, ''Ama hesaba katılacak bir takım yaratmak istiyorsa 2 veya 3 futbolcuya daha ihtiyacı olacak'' görüşünü savundu.

Fenerbahçe'nin ateşli bir taraftarı olmasına karşın Luis'in rahat çalışacağını, çünkü olağanüstü güzel bir kulüp yapısı bulunduğunu vurgulayan Zico, İstanbul'un da yaşamak için çok güzel bir yer olduğunun altını çizdi.

Öte yandan, geleceği ile ilgili de konuşan Brezilyalı teknik adam, ''Şimdi serbestim ama Asya'da bazı kulüplerden teklifler geldi. Ancak İspanya, İngiltere, İtalya ve Fransa gibi büyük liglerde bir takımı çalıştırmak istiyorum'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*