Zico Adriano'yu istiyor mu?

Zico Adriano'yu istiyor mu?.14393
  • Giriş : 27.11.2007 / 08:50:00
  • Güncelleme : 27.11.2007 / 08:57:46

Corriere dello Sport Gazetesi'nin onun ağzından, "İnter, Adriano'yu bana ver" diye yazdığı Zico, "Ne kendisiyle, ne de İnter'le konuştum ama sorunsuz bir Adriano'yu herkes ister" diyerek açık kapı bıraktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Corriere dello Sport Gazetesi’nin onun ağzından, “İnter, Adriano’yu bana ver” diye yazdığı Zico, “Ne kendisiyle, ne de İnter’le konuştum ama sorunsuz bir Adriano’yu herkes ister” diyerek açık kapı bıraktı

‘3 puan için buradayız’


İtalya'nın ünlü gazetelerinden Corriere dello Sport, Zico’nun Adriano’ya olan aşkını, “İnter, Adriano’yu bana ver” sözleriyle başlığa çıkardı. Tecrübeli hoca, gazeteye “Onun gibi bir oyuncuyu zevkle çalıştırırım, böylesi bir yıldıza kim sahip olmak istemez ki” derken, akşam basın toplantısında da, “Adriano için ne İnter, ne de kendisiyle konuştum ama sorunsuz bir Adriano’yu hangi takım istemez” sözlerini kullandı. Zico, İnter maçıyla ilgili olarak da, şu değerlendirmede bulundu: “Her maçın kendine göre özelliği var. İnter, İstanbul’daki İnter değil ama Fenerbahçe de değişik. İyi bir oyun sergilemek ve İstanbul’a 3 puanla dönmek için buradayız.”

Mancini’ye esprili kutlama


“Rakibimizin gücünü biliyoruz. Planlarımızı ona göre yapacağız. Hayat kolay değil. Fırsatları iyi kullanmak gerek. Ev sahibi avantajlıdır ama biz oyunu ön tarafta kurup, avantajı lehimize çevirmeye çalışacağız. Futbolcularım her maça iyi motive oluyor. İnter karşısında kalitelerini gösterecekler. Carlos son derece rahat geldi. Arkadaşlarını da motive ediyor.” Brezilyalı hoca, toplantıyı, esprili bir şekilde, “Yarın Mancini’nin doğum günüymüş. En iyi dileklerimle doğum gününü kutluyorum” diyerek bitirdi. Deivid de, gruptan lider çıkmak istediklerini dile getirip, “Umarım, liderliği alacağımız bir maç olur” açıklamasında bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious