Zico: "Artık İnter'e bakalım"

Zico:
  • Giriş : 25.11.2007 / 12:37:00

Zico, şu anda İnter maçına konsantre olmaları gerektiğine değinerek, 'İnter maçını kazanan grupta liderliği garantiler' diye konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

‘Daha iyi olacağız’


Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, galibiyetten ötürü mutluydu. Brezilyalı çalıştırıcı, oyunu baştan sona domine ettiklerinin altını çizerek,”Maçta istediklerimizi yapabildik. Oyun için mücadeleden fazlasıyla memnunum. Belirli bir süreden beri oyuncuların birlikte oynuyor olması ve kendilerine dikkat etmeleri bulunduğumuz noktaya gelmemizde büyük önem taşıyor. Kadromuz çok geniş ve sakatlıklar bizi olumsuz etkilemedi. Bu kadroyla daha iyi olacağız” dedi.

Liderliğin şifresi


Başarılı teknik adam, 3 kulvarda mücadele ettiklerini hatırlatarak, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Her cephede gücümüzü en yüksek seviyede tutarak, mücadele etmek zorundayız. Sürekli yüksek performans göstermeye mecburuz. Şampiyonlar Ligi’nde üst tura çıkmak için diğer maçları beklememeliyiz. İnter maçını kazanmalıyız. Sadece bu maçı düşünüyoruz. Şu anda durum çok açık. İnter maçını kazanan bu gruptan lider çıkmayı garantiler” yorumunu yaptı.

Karaman: 'Şampiyonlar Ligi tadında değildi!'Ankaraspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman Fenerbahçe deplasmanından eli boş döndü. Başarılı çalıştırıcı karşılaşmadan önce FANATİK’E yaptığı açıklamada mücadelenin Şampiyonlar Ligi havasında geçeceğini iddia etmiş ve “Fenerbahçe’yi yıkacak özel planlarım var” açıklamasını yaptı. Ancak dün işler Kadıköy’de hiç de Karaman’ın istediği gitmedi. Sarı-Lacivertli takım kendi sahasında oyunu istidiği gibi yönlendirerek, fazla da zorlanmadan galibiyete ulaştı.
Alex böyle istedi.


Zico’nun öğrencileri maça çok rahat başlayıp, rakibe pozisyon bile vermeden 2 farklı üstünlüğü yakaladı. Konuk takımın farkı bire indirmesinin ardından Fenerbahçe maça yine ağırlığını koyup, sahadan farklı galip ayrılmayı başardı. Karaman’ın öğrencileri farkı 2’ye indirmeyi başarsa da Sarı-Lacivertli takım, başta Alex olmak üzere yıldız oyuncularının karşılaşmaya ağırlığını koymasıyla 3 puana uzandı. Karaman da puan alamadıkları için üzgün olduğunu söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious