Zico: Bana değil takıma destek verin

Zico: Bana değil takıma destek verin.10909
  • Giriş : 27.03.2007 / 00:00:00

Zico: “Kabul edemediğim şey, F.Bahçeli taraftarların 2 hafta önce tepki verirken, daha sonra bambaşka davranmaları” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

F.Bahçe Teknik Direktörü Zico, sarı-lacivertli taraftarların 2 maçta farklı tepkiler göstermelerini anlayamadığını belirtip “Taraftarlarımız bana destek vermese de olur. Buna ihtiyacı olan futbolcularım” dedi. Brezilyalı hoca şöyle konuştu: “Taraftar tepkisini göstermekte her zaman haklıdır. Ama kabul edemediğim, 2 hafta önce bir tepki verip, 2 hafta sonra bambaşka davranmaları. Benimle kafalarını fazla meşgul etmelerine gerek yok. Fakat taraftarın böyle 2 farklı tepkisi olmamalı. Brezilya’ya ise özel işlerim için gittim. Başkan da sıcak baktı. Orada herhangi bir transfer çalışmasında bulunmadım. Başkanın aklında varsa o size açıklar

‘TRANSFER SORMAYIN’
ELİMDE 6 çok memnun olduğum yabancı var. Biraz iyiliğimi düşünüyorsanız, lütfen artık bana bu tip sorularla gelmeyin. Bu kadroyla sezon sonunun şampiyonluğunu düşünüyorum. Hepsinden memnunum. Bu arada Alex sözleşme imzalar mı, imzalamaz mı, performansı düşer mi düşmez mi, bu tamamen onunla ilgili bir şey

‘HER ŞEY OLABİLİR’
ŞU anda ligde lideriz ama daha hiçbir şey bitmedi. Beşiktaş ve G.Saray arkamızda. Ligde her şey olabilir. Rakiplerimize saygılıyız ama kendi işimize bakıyoruz. Beşiktaş ve G.Saray ile maçlarımız var. Önde olduğumuz için avantaj bizde. Gebze maçının sonucu önemli değil. Kemal, Selçuk ve Uğur gibi sakatlıktan çıkan isimlerin kendilerini göstermeleri ve maç ritmini yakalamaları için bu karşılaşma olumluydu. Serdar ise performansından dolayı kaleye geçti. Böyle devam ederse kaleyi Serdar koruyacak.

Avrupa Futbol Şampiyonası grup elemelerinde Yunanistan’ı yenen Türkiye’nin yolu açık. Ama Norveç maçı daha da önemli. Yunanistan’ı unutup, ayrı bir motivasyonla oynamalılar.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious