Zico Benfica ile görüştü

Zico Benfica ile görüştü.13073
  • Giriş : 23.05.2008 / 20:51:00

Dün UEFA'nın resmi internet sitesine "Artık Fenerbahçe'yle devam etmem zor" diyen Zico, Benfica'yla görüştüğünü doğruladı. Bunun üzerine yönetim düğmeye bastı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe ile Teknik Direktör Zico arasındaki bağlar tamamen kopuyor. Dün UEFA'nın resmi internet sitesine "Artık Fenerbahçe'yle devam etmem zor" diyen Brezilyalı hoca, bugün de Portekiz Basınına Benfica ile görüştüğünü doğruladı.

Portekiz'in "RECORD" gazetesine konuşan Zico, sözleşmesi sona eren her Teknik Direktör gibi kendisinin de başka kulüplerle görüşmelere başlamasında etik olarak bir yanlışlığın bulunmadığını belirterek, "Benfica Avrupa'nın önde gelen kulüplerinden biri. Böyle bir kulüpte çalışmaktan gurur duyacağım" dedi.

Benficalı yönetici Rui Aguas'ın kendisini daha İstanbuldayken aradığını belirten Zico, birçok kulübün istemesine rağmen, tanıdığı isimlerden biri olan Aguas'tan dolayı Benfica'ya sıcak baktığını diye getirdi.

Zico bu açıklamaları yaparken, Sarı Lacivertli yöneticilerin de teknik direktör arayışlarına başladıkları ve Panathinaikosla yollarını ayıran Jose Peseiro'ya teklif götürdükleri iddia edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious