Zico: Bizi Serdar kurtardı

Zico: Bizi Serdar kurtardı.9436
  • Giriş : 01.03.2008 / 23:30:00

A.Gücü maçı sonrası konuşan Fenerbahçe Teknik Direktörü Arthur Zico, saha şartlarının ve takımın performansının kötü olduğunu belirtirken kaleci Serdar'a övgüler yağdırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Brezilyalı teknik adam, kaleci Serdar'ın kurtarışları sayesinde sahadan 1 puanla ayrıldıklarını dile getirerek, şöyle konuştu:

''Aldığımız 1 puana sevinebiliriz. Serdar'ın kurtarışları yenilgiyi önledi. Hafta içi kupa maçının yorgunluğu da etkisini gösterdi. 2 hafta içinde kaybettiğimiz puanlar nedeniyle fazlasıyla üzgünüz. Bazen kötü oynadığınız maçlarda da kazanırsınız ama bugün böyle olmadı. Sevilla maçının ne kadar önemli olduğunu herkes biliyor. Kendimizi motive edip Şampiyonlar Ligi'nde yolumuza devam etmek istiyoruz.''

Alex gibi önemli bir futbolcunun iyi marke edilince takımın da olumsuz etkilendiğini belirten Zico, ''Türkiye'de Alex kadar tehlikeli bir oyuncu yok diyebiliriz. Onun gibi hiçbir oyuncu marke edilmiyor'' dedi.

Zico, Roberto Carlos ile ilgili bir soruya ise, ''Durumu yarın netlik kazanacak. Dün antrenmana çıktı ama kendisini iyi hissetmediği için yarıda bıraktı'' yanıtını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious