Zİco F.Bahçe'de kalıyor

Zİco F.Bahçe'de kalıyor.13073
  • Giriş : 25.05.2008 / 09:20:00

Fenerbahçe yönetimi, Brezilyalı çalıştırıcının avukatı ile masaya oturdu. Maddi konularda büyük ölçüde anlaşma sağlandı, ortam yumuşadı. Sarı-lacivertliler yeni sezonda da yüzde 90 sambacıya emanet..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe’de teknik direktör Arthur Zico’nun takımda kalıp kalmayacağı netleşmeye başladı. Sarı lacivertli yönetim Brezilyalı hocanın avukatı Antonio Simoes Da Costa ile dün akşam geç saatlere kadar yaptığı görüşmenin ardından maddi konularda büyük ölçüde anlaşmaya vardı.

Sürpriz olmaz

UEFA’nın resmi internet sitesinde "Kalmam zor" açıklaması yapan Arthur Zico’nun avukatı ile dün bir telefon görüşmesi yapan sarı lacivertli yönetim, Brezilyalı hocanın avukatına Zico ile yola devam etmek istediklerini söylediler.

Olumlu geçen ve maddi konularda büyük ölçüde anlaşan Fenerbahçe Yönetimi ile Zico’nun arasında Brezilyalı hocanın yardımcıları konusunda sıkıntı yaşandığı ancak bu sorunun da çözüme yakın olduğu ifade edildi.

Parasal konularda sarı lacivertli yöneticilerle hiçbir problem yaşamayan Zico’nun, kardeşi Edu konusunda fikir ayrılığına düştüğü öğrenildi. Ekibiyle yola devam etmek isteyen Zico’nun, özellikle başkan Aziz Yıldırım ile yapacağı görüşmenin ardından yüzde 90 el sıkışması bekleniyor.

Fenerbahçe ile büyük ölçüde anlaşmaya varan Zico ile ilgili kesin karar ve resmi açıklamanın 2-3 gün içinde yapılacağı belirtildi. Brezilyalı hoca yapılacak son görüşmelerin ardından bir sürpriz olmaz ise gelecek sezon da sarı lacivertli takımın başında olacak.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious