Zico galibiyeti kutluyor

Zico galibiyeti kutluyor.8666
  • Giriş : 20.01.2008 / 19:24:00

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico: "Sonuna kadar hakedilmiş bir galibiyet oldu"

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, 5-0 galip geldikleri Gaziantepspor maçıyla ilgili olarak, "Bizim için sonuna kadar hak edilmiş bir galibiyet oldu" dedi.

Gaziantepspor Teknik Direktörü Bünyamin Süral, farklı yenilgi sonrası "Aslında maça iyi hazırlanmış ve iyi motive olmuştuk. Ancak erken gelen gol bizi maçtan kopardı. İyi bir çıkış yakalamıştık. Bu çıkışımızı bu maçta da sürdürmeyi planlıyorduk. Demek ki futbolda böyle şeyler oluyormuş. Fenerbahçe iyi oynadı ve galibiyeti hak etti. Kendilerini kutluyorum" dedi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Arthur Zico ise, "Bizim için sonuna kadar hak edilmiş bir galibiyet oldu" diyerek şöyle konuştu:

"Maçın başından sonuna kadar kontrollü, düzenli oynadık. Rakibimizinde Futbol oynama çaba ve arzusu vardı. Bazı bölümlerde onlar da şans yakaladı. Ancak biz değerlendirdik. Şimdi önümüzdeki hafta Alanyaspor'la oynayacağımız Fortis Türkiye Kupası maçını düşünüyoruz. Ardından da Sivasspor ile zorlu bir lig maçı oynayacağız. Bu maçlar için gerekli çalışmaları yapacağız."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious