Zico maç için ne dedi?

Zico maç için ne dedi?.12297
  • Giriş : 09.04.2008 / 00:02:00

Sergiledikleri mücadeleye parmak basan F.Bahçe Teknik Direktörü Zico hedefleri için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçında Chelsea'ye deplasmanda 2-0 mağlup olan F.Bahçe ilk maçta aldığı 2-1'lik galibiyete rağmen toplamda 3-2 ile elendi. F.Bahçe'nin bu aşamalara gelmesindeki en önemli isimlerden biri olan teknik direktör Zico maçın ardından "Sonuna kadar gitmek isterdik" dedi.

Zico: "Sonuna kadar gitmek isterdik. Ama bu aşamaya kadar da gelmek önemliydi. Bu aşamaya gelirken gösterdiğimiz hırs ve mücadele çok önemliydi."

"Biz maç kadrolarını yaparken bize en çok yardımcı olabilecek isimleri seçiyoruz ve bugün de böyle yaptık."

"Yediğimiz basit gollerden bahsedebiliriz. Ballack gibi bir oyuncuya boş kafa şutu vurdurmayacaksınız. Ama bunlar da arzu ettiğiniz başarılara giderken yol üzerinde yaşadığınız tecrübeler"

"Hakem bize göre de taktir haklarını Chelsea'den yana kullandı. Orta saha mücadelelerinde çalınan fauller belirli bir standardı yakalamadı. Ama bugün yaşadığımız mağlubiyet hakem hatalarına bağlı değil."

"Geleceğim hakkında gelecek haftadan itibaren başkanımızla görüşmelerimiz olacak. Her ne kadar yabancı kısıtlaması belimizi bükse de, mesela Appiah'dan yoksun kaldık, elbetteki parlayan yıldızlarımız var. Colin, Gökhan ve Semih gibi. Her sene yeni şeyleri bunların üzerine koymaya çalışacağız."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious