Zico ocakta gider mi?

Zico ocakta gider mi?.7923
  • Giriş : 03.10.2006 / 00:00:00

Vestel Manisaspor'un liderliği üç büyükleri gerdi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

F.Bahçe: Bir yönetici "Zico'ya neşter ocakta. Yanal gelmez. Lucescu'yu Başkan istemiyor. Aralıkta Brezilya'da ligler bitiyor. Yeni hoca büyük bir ihtimalle oradan olacak" dedi.

Beşiktaş: 4 milyon Euro bulunursa, Tigana gönderilecek.

G.Saray: Fener yenildi Gerets unutuldu. Yeni tartışma: Hakan Milli Takım'ı bıraksın...

"Yönetimde kimse oynanan futbolu beğenmiyor. Lucescu'yu başkan istemez. Yanal'ın gelmesi zor. Aralık'ta Brezilya'da lig bitince oradan bir teknik adam uygun bir seçenek".

Konuşma yasağının sürdüğü Fenerbahçe'de Bursa yenilgisi soru işaretlerini beraberinde getirdi. Teknik direktör değişecek mi, değişirse yerine kimler aday, teknik bir menajer olur mu? Bu soruları ismi bizde saklı bir yöneticiye sorduk. İşte aldığımız yanıtlar: "Zico beklenileni kesinlikle veremedi. Yönetimde kimse oynanan futboldan memnun değil. Ama şu dönemde bir değişiklik olacağını sanmıyorum. Olursa en erken devre arası olur. Lucescu ihtimaline şans vermiyorum. Çünkü Lucescu Hakan Bilal Kutlualp'in istediği bir isimdi ve Aziz Yıldırım Lucescu'ya onay verip Kutlualp'i haklı duruma getirmez. Ersun Yanal tazminatı ödenmesi durumunda gelmesi söz konusu bir hoca. Ama şu durumdaki bir Fenerbahçe'ye gelme konusunda endişeleri olduğunu duyuyoruz. Kaldı ki takımı da iyi gidiyor. Aralık'ta Brezilya'da ligler bitecek. Oradan da bir isim gelebilir. Bu uygun da bir seçenek çünkü takımımızda çok Brezilyalı var ve onları küstüremeyiz. Teknik bir menajer hep gündemde. Rıdvan Dilmen'le başkan görüştü ama sonuç alınmadı. Bu göreve gelecek isim tam yetki ister ama bu, Fenerbahçe'nin yapısı içinde sıkıntılı bir durum. Takımda özellikle yerli futbolcularda bir bezginlik ve küskünlük var. Başkan da bunun farkında ve sezon sonunda bir değişim hesapları içinde. Bu gidişat sürerse bu değişim ocak ayında da yaşanabilir."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious