Zico: "Ronaldo'yu istiyorum"

Zico:
  • Giriş : 28.12.2007 / 15:26:00
  • Güncelleme : 28.12.2007 / 15:29:23

Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Brezilya'da düzenlediği basın toplantısında Milan'ın dünya yıldızını istediğini resmen açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Zico "Yönetim kurulumuzun 'İlgilenmiyoruz' şeklindeki açıklamasına rağmen ben bazı konuların gizli tutulmasından hoşlanmıyorum. Evet, Ronaldo'yu çok istiyorum. Ama öncelikle bu transfer Ronaldo'nun da F.Bahçe'yi istemesine bağlı." Bu arada Zico ile Ronaldo, dün Rio'da kimsesiz çocuklar yararına yapılan yardım maçında bir araya geldi

RONALDO İLE GÖRÜŞTÜ

Fenerbahçe yönetimi, Ronaldo konusunda çıkan transfer haberlerini resmi internet sitesinden "İlgilenmiyoruz" şeklinde yalanlamayı sürdürürken; Zico, bu tartışmalara son noktayı koydu. Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, Brezilya'da düzenlediği basın toplantısında "Evet, Ronaldo'yu istiyorum. Yönetim kurulumuz bu konuda 'İlgilenmiyoruz' açıklamasını yapıyor. Ancak ben, bu konuların gizli tutulmasından hoşlanmıyorum. Ronaldo'yu Fenerbahçe'de görmeyi çok istiyorum. Ama bu transfer için Ronaldo'nun de Fenerbahçe'yi istemesi gerekiyor" dedi.

Ronaldo ile Zico, dün Rio'da Flamengo tarafından organize edilen kimsesiz çocuklar yararına düzenlenen yardım maçında bir araya geldi. Ronaldo, Zico ile yaptığı görüşmede "Çocukluk yıllarımdan beri size hayranım. Sizin gibi bir teknik adamla çalışmayı çok isterim. Beni Flamengo da transfer etmek istiyor. Ama ben Fenerbahçe'yi tercih ederim" dedi. Fenerbahçe'nin, "Ronaldo ile ilgilenmiyoruz" açıklamalarına rağmen, önümüzdeki günlerde Milan ile pazarlık masasına oturarak Ronaldo'ya Ocak 2008'de imza attırabileceği ifade ediliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious