Zico: Sivas maçında beni gönderiyorlardı

Zico: Sivas maçında beni gönderiyorlardı.19233
  • Giriş : 17.03.2007 / 00:00:00

Fenerbahçe teknik direktörü Arthur Zico 4 - 0 kazandıkları Bursaspor maçın ardından yaptığı açıklamada Fenerbahçe taraftarına sitem etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Maç sonrasında Ligtv muhabirinin sorularını cevaplandıran Brezilyalı teknik adam, röportaj süresince Zico'ya sevgi gösterisinde bulunan ve yanlarına çağıran Fenerbahçeli taraftarların isteklerini kabul etmedi. Canlı yayında tercümanı Samet'in Brezilyalı teknik adama ilettiği bu talebe, Zico'dan ilginç ve sitem dolu bir cevap geldi. Zico galip gelince herşeyin çok kolay olduğunu, Sivas maçında da kendisinin gitmesi için bağırdıklarını söyledi.

Maç hakkında konuşan Zico antrenmanlarda kanat çalışmaları yaptıklarını ve bunların meyvesini bu maçta yediklerini söyledi. Maçın başlarında Bursaspor'un savunmayı iyi yaptığını söyleyen Zico, "Maçın başlarında Bursa savunmayı iyi yaptı ve oyuncularımıza yakın oynadı. Her zaman olumlu yönlerinizi gösteremiyorsunuz. Biz de kötü başladık. Ama ikinci yarı açıldık. İlk golden sonra futbolcularımız kalitelerini gösterdiler." ifadesini kullandı.

Zico sakatlanan Appiah'ın durumunun çok kötü olmadığını söylerken 24 saat geçmeden birşey söylemenin anlamsız olduğunu belirtti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious