Zico yönetime rest çekti

Zico yönetime rest çekti.13073
  • Giriş : 21.05.2008 / 00:43:00
  • Güncelleme : 20.05.2008 / 23:59:28

Fenerbahçe'de Teknik Direktör Arthur Zico, sözleşmesiyle ilgili belirsizliklere tepki göstererek bir haftada gelişme olmaması halinde atacağı adımları açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ligtv'de yer alan habere göre, Brezilya'nın önemli televizyon kanallarından Globo TV'ye konuk olan Zico, Fenerbahçe'deki durumuyla ilgili sorulara üzgün ve sitemkar yanıtlar verdi. Brezilyalı teknik adam, sözleşmesinin yenilenmesi konusunda umutsuz olduğunu vurguladı ve "Fenerbahçe yönetiminin ne yapmak istediğini anlayamıyorum. Kendileriyle yeni sözleşme için üç kez görüşme yapıldı. Ancak sonuç çıkmadı." dedi.

Bu konunun uzamasın kendisini çok rahatsız ettiğini ifade eden Brezilyalı Teknik Adam, "Fenerbahçeli yöneticilere söz verdiğim için hiçbir kulüple görüşmedim. Ben üzerime düşeni yaptım. Ancak onlar bir türlü son kararı veremediler" ifadelerini kullandı.

Zico, bir hafta daha bekleyeceğini ve Fenerbahçe yönetiminden haber çıkmaması halinde Avrupa'da başka bir takımı çalıştırabileceğini açıkladı. Brezilyalı teknik adam son olarak Adriano ilgili bir soruya "Fenerbahçe bu futbolcuyu çok istiyor ama Inter bu transfere karşı çıkıyor" yanıtını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious