Zico'dan idmanda fırçaladı

Zico'dan idmanda fırçaladı.16755
  • Giriş : 15.04.2008 / 21:30:00

Samandıra Tesisleri'ndeki antrenman öncesinde teknik direktör Zico, sahada oyuncularıyla yaklaşık 15 dakika süren bir toplantı yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçeli futbolcular, antrenman için üst sahada toplanırlarken, Zico, oyuncuları sahanın gazetecilere en uzak köşesine götürdü. Brezilyalı teknik adam, toplantıya başlamadan önce, tesislerde bulunan Semih'in de gelmesini istedi.

Tercümanlar Samet ve Fatih, tesislere giderek bu oyuncuyu sahaya çağırırlarken, yaklaşık 10 dakika sonra ayağında terliklerle gelen Semih'in de katılmasıyla Zico toplantıya başladı. Bu arada tesislerden idari menajer Volkan Ballı da geldi ve toplantıda yer aldı.

Toplantı öncesi Zico, basın mensuplarından, kendileri için belirlenen yerin dışına çıkmamalarını istedi. Sinirli olduğu görülen Zico'nun, toplantıda oyuncularına sert bir biçimde, el kol hareketleriyle uyarılarda bulunduğu, Zico konuşurken, futbolcuların da başları önde hocalarını dinlediklerini görüldü.

Yaklaşık 15 dakika süren toplantı nedeniyle, saat 17.00'de başlaması gereken antrenman 17.30'da başladı.

Toplantı için tesislerden gelmesi beklenen Semih'in, Zico'dan, salonda güç çalışması için izin aldığı bildirildi. Semih, toplantının ardından yeniden tesislere döndü.

BALLI: ''HOCAMIZ, MAÇLA İLGİLİ YORUMLAR YAPTI''

İdari menajer Volkan Ballı, toplantının ardından gazetecilerin yanına gelerek, Zico'nun toplantıda, ligde son yapılan Ankaraspor maçıyla ilgili yorumlar yaptığını söyledi.

Zico'nun toplantıda söylediklerinin bir bölümünü Ballı, gazetecilere şöyle aktardı:

''Hocamız, Ankaraspor maçıyla ilgili yorumlar yaptı. Bundan sonraki 4 maçta neler yapılacağını anlattı. 'Kötü bir sonuç varsa sorumluluğu bana ait. Penaltı konusunda da sorumluluk bana ait. Şu anda yitirilmiş birşey yok. Ankaraspor maçında 2 puanı penaltıdan dolayı yitirmedik. Bundan sonra herşey bizim elimizde' dedi. Zico, Kezman'a da 'Sen hiç üzülme, başın dik olsun. 2 puan kaybının sorumlusu olarak sen gösterilemezsin. Sorumluluk benimdir' dedi.''

ANTRENMAN

Fenerbahçeli futbolcular, bu akşamki antrenmanda koşunun ardından istasyon çalışması yaptı. Sarı-lacivertliler, antrenmanı çift kale maçla tamamladı.

Yaklaşık 1.5 saat süren antrenmana, salonda çalıştığı bildirilen Semih ve Deniz ile Brezilya'ya giden Roberto Carlos katılmadı. Sağ kasığında sorun olan kaleci Volkan Demirel ise istasyon çalışmasının ardından alt sahada koşu yaptı ve sonra tesislere girdi.

Bu arada bugün doğum günü olan Uğur Boral için saha kenarına, Brezilya usulü kutlama için yumurta ve un getirildi. Çift kale maçın ardından kutlama yapılacağını anlayan Uğur, hemen tesislere kaçarak un ve yumurtaya bulanmaktan kurtuldu.

Fenerbahçe, yarın akşam yapacağı antrenmanla Denizlispor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious