Zico'dan mini operasyon!

Zico'dan mini operasyon! .14393
  • Giriş : 17.08.2007 / 16:05:00

Gaziantep karşısında, Anderlecht maçında tepki gören Deniz’in yerinde Selçuk, Carlos’un önünde de yeni transfer Vederson görev yapacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Solda arayış var

Fenerbahçe Teknik Direktörü Arthur Zico, kadroda mini operasyona gidiyor. Brezilyalı teknik adam, şablon oturana kadar kadroda hemen her hafta böyle rötuşlara gidecek. Anderlecht sınavında taraftarın tepkisini çeken Deniz Barış’ı Gaziantepspor karşısında yedek soyundurmayı düşünen Zico, bu oyuncunun yerine sahaya Selçuk’u sürecek. Bunun yanı sıra sol tarafta uzun zamandır şans bulamayan Gökçek Vederson’a da forma şansı doğdu.

Üçüncü alternatif

Ağrıları devam eden Alex’i hafta sonundaki maçta oynatıp oynatmayacağına henüz karar veremeyen teknik adam, eğer Sambacı’yı riske atmazsa, onun görevini Tümer’e yükleyecek. Asıl arayış ise, Roberto Carlos için olacak. Ünlü yıldızın önünde bugüne kadar Uğur Boral ile Tümer Metin’i deneyen Zico, bu kez yüzünü yeni transfer Gökçek Vederson’a çevirdi. Sakatlıkları süren Appiah ile Semih, cumartesi günkü maçın kadrosunda da yer almayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious