Zico'nun isteği engele takıldı

Zico'nun isteği engele takıldı.10540
  • Giriş : 08.01.2008 / 10:16:00

Fenerbahçe'de Zico'nun takıma transfer isteği Başkan Aziz Yıldırım'ın engeline takıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Başkan Aziz Yıldırım ile teknik direktör Zico arasındaki transfer zirvesi dün Antalya'da gerçekleşti. Yıldırım ve Brezilyalı hoca arasındaki görüşmede 'mevcut kadro ile yola devam' kararı çıktı. Zirvede ara transfer döneminde F.Bahçe'nin hiçbir oyuncuyu transfer etmeyeceği kesinleşirken, kiralanmaları gündemde olan kadrodaki diğer futbolcuların da başka kulüplere gitmemeleri netlik kazandı. Sözleşmesi bitenlerin durumları da sezon sonuna kaldı.

AURELİO TAKIMDA KALDI

Bir süredir gündemi meşgul eden Aurelio'nun Valencia'ya transferi de gerçekleşmemiş oldu. Sözleşmesi bitecek Semih'in durumu da sezon sonuna kaldı. Tümer Metin askerlik sorunu için takımdan ayrılırken Appiah'ın sahalara dönüşünün uzaması nedeniyle Brezilyalı hoca, Antalya'da bu oyunculardan yararlanamayacağı için takıma takviye istediğini açıklamıştı. Başkan Yıldırım'ın ikna ettiği Zico, yeni bir oyuncu alma isteğinden de vazgeçmiş oldu.

Yıldız oyuncu transferi sezon sonu

F.Bahçe ve dünya basınını uzun süredir meşgul eden Ronaldo'nun transferi sezon sonuna kaldı. Brezilyalı golcü ile birlikte Maniche, Sissoko, Tiago ve Almiron gibi oyuncuların adları da son günlerde sürekli olarak sarı-lacivertli kulüp ile anılmıştı. F.Bahçe Yönetimi, dün yaptığı 'Mevcut kadro ile devam' açıklamasıyla taraftarın yıldız beklentilerini de sezon sonuna bıraktı.

YENİŞAFAK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious