Zico'nun kısmeti açıldı!

Zico'nun kısmeti açıldı!.10909
  • Giriş : 05.04.2007 / 00:00:00

F.Bahçe’den ayrılması gündemde olan Brezilyalı'yı hem Sporting Lizbon kulübü, hem de Corinthians istiyor

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

F.Bahçe’de teknik direktör Zico’nun sezon sonundaki kaderiyle ilgili fal açılırken, Brezilyalı hocanın talipleri artıyor. Son zamanlarda oldukça gergin olan, taraftara karşı küskünlüğünü açık açık dile getiren ve ‘Kötü olunca istifa diye çağırıyorlar, iyi olunca alkışlıyorlar’ diyerek sevgi gösterilerine karşılık vermeyen Brezilyalı teknik adam da kendi yolunu çizmeye başladı.

ALTERNATİFİ LE GUEN
F.Bahçe’yi sezon sonunda şampiyon yapıp ayrılmayı kafasına koyan Zico, sezon başında Deivid’in daha önce formasını giydiği Portekiz ekibi Sporting Lizbon’dan gelen teklifi ciddi ciddi düşünüyor. Brezilya’ya dönmek istemeyen, Avrupa’da kendini geliştirmek için çalışmak isteyen Zico’nun bu teklife sıcak baktığı öğrenildi.

ABD’de bulunan Futbol kulüplerinden de teklif alan ancak Sporting Lizbon’un teklifini daha yakın bulan Zico, F.Bahçe’yi şampiyon yapan teknik direktör olarak Portekiz’e gitmenin de kendisi için avantaj olduğunu düşünüyor.

Bu arada Brezilya basını da dün Corinthians Kulübü’nün Zico’yu takımın başına getirmek istediğini yazdı. Gazetelerde yer alan habere göre Corinthians’lı yöneticilerin oluşturduğu listede Zico ilk sırada yer alıyor. Internacional’in hocası Abel Braga’nın Corinthians’ın teklifini kabul etmemesi üzerine Brezilya kulübünün Zico’ya yöneldiği kaydedildi. Öte yandan F.Bahçe’nin de gelecek sezonki teknik direktör adayları arasında Fransız Paul Le Guen’e ciddi baktığı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious