Zico'nun sözleşmesi uzatıldı

Zico'nun sözleşmesi uzatıldı.13627
  • Giriş : 21.04.2008 / 10:19:00

F.Bahçe'de görev yaptığı iki yıl içinde sarı-lacivertli takıma Türkiye'nin yanı sıra Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde büyük başarılar yaşatan teknik direktör Zico'nun sözleşmesi uzatılıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İkinci Başkan Nihat Özdemir, 1 yıl daha sözleşme yenilenmesi beklenen Brezilyalı teknik adamla yapılan görüşmelerde bir sıkıntı olmadığını açıklarken Zico'nun önümüzdeki hafta mukavelesinin uzatılacağını söyledi. Brezilyalı çalıştırıcının görevine devam edeceğini kaydeden Nihat Özdemir, sözleşmesinin uzaması nedenini de F.Bahçe'nin şampiyonluk yarışında çok kritik maçlar oynamasına bağladı.

KİMSE GİTMEYECEK

Ligdeki kritik maçlar öncesi teknik direktör Zico ve sözleşmesi biten Aurelio, Semih, Serdar ve Önder gibi oyuncularla bu nedenle görüşmeleri sonraya bıraktıklarını anlatan F.Bahçe İkinci Başkanı, “Sözleşmesi sona eren bu futbolcularımızla da anlaşacağız. Hiçbir oyuncumuzu bırakmayı düşünmüyoruz. Sözleşmesi biten futbolcuların da takımda kalacaklarına inanıyorum' ifadelerini kullandı. Takıma olan güvenini dile getiren Özdemir, ligde kalan maçlarda da iyi sonuçlar alıp, sezon sonunda şampiyon olmak istediklerini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious