Zico'nun yardımcısı Carlos

Zico'nun yardımcısı Carlos.12324
  • Giriş : 19.03.2008 / 09:55:00
  • Güncelleme : 19.03.2008 / 10:09:31

Roberto Carlos, aktif futbol hayatına son verdikten sonra Zico ile birlikte çalışacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Roberto Carlos, Don Balon’a verdiği röportajda, “Zico’ya kendisinin altında antrenör olarak görev almak istediğimi söyledim. O da kabul etti” ifadesini kullandı.

Zico’yu Fenerbahçe’ye gelmesinde önemli bir etken olarak nitelendiren Brezilyalı yıldız, “O dönemde İtalya, İngiltere ve Brezilya’dan çok ciddi teklifler aldım. Ama ben Murat Özaydınlı’ya söz vermiştim ve sözümü tuttum. Türkiye’yi tercih etmemin ne kadar doğru bir karar olduğunu her geçen gün daha iyi anlıyorum” şeklinde konuştu.

EŞİ BENZERİ YOK

Real Madrid’te birçok yıldızın arasında iken, Türkiye’de farklı bir muamele gördüğünü kaydeden Brezilyalı oyuncu, “AmA Fenerbahçe’de her oyuncuyla eşitim” dedi. Türkiye’deki seyirci profilinin Madrid ve Barcelona’dan çok daha üstün olduğunu söyleyen RoCarlos, “Ben hayatımda böyle bir atmosfer görmedim. Tribünler saatler öncesinden doluyor. Televizyonlar maçtan çok önce yayına başlıyor” diye konuştu. Real Madrid’e Fener formasıyla Barnebau’da gol atması durumunda sevineceğini dile getiren Carlos, Chelsea eşleşmesi ile ilgili olarak da “Biz Sevilla’yı eleyerek gücümüzü gösterdik. Chelsea’den korkmuyoruz. Şanslarımız eşit” yorumunu yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious