Zico'ya Lazio talip oldu

Zico'ya Lazio talip oldu.14328
  • Giriş : 01.05.2008 / 09:36:00

Fenerbahçe'nin başarılı hocası Zico'ya Lazio talip oldu. Lazio Başkanı Claudio Lotito, F.Bahçe ile henüz nikâh tazelemeyen Zico için "Onu istiyorum' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Aurelio'nun menajeri Bayram Tutumlu da "Fenerbahçe ile anlaşamadık. Aurelio'nun sözleşmesi bitmiştir ve artık serbesttir. Teklifleri değerlendiriyoruz" ifadesini kullandı.

Aurelio yolcu

"Bir karar aldık, uymadılar. Aurelio şu anda serbest oyuncu ve kendisine de birçok teklif var. Görüşmelerimiz sürüyor".

Fenerbahçe'nin Brezilyalı asıllı Türk futbolcusu Mehmet Aurelio yuvadan kopmak üzere. Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi adlı programa katılan Aurelio'nun menajeri Bayram Tutumlu, Fenerbahçe yönetimiyle birtakım anlaşmazlıklar yaşadıklarını açıkladı. Tutumlu, sarı-lacivertli kulübün Aurelio'nun sözleşmesini tek taraflı uzatamayacağını ve Aurelio'nun 
şu anda serbest bir oyuncu olduğunu da sözlerine ekledi.

Yıldırım'la konuştuk

Tutumlu, "Aurelio'nun sözleşmesi bitti. 3 hafta önce Ali Yıldırım ile konuştuk, karar aldık ama uymadılar. Şekip Mosturoğlu da bunu çok iyi biliyor. Fenerbahçe'ye yardımcı olabileceğimi söylemiştim ama artık işler değişti. Ben de Aurelio'nun haklarını korumak zorundayım. Aurelio'ya birçok teklif var ve görüşmelerimiz sürüyor" dedi. Bu açıklamalardan sonra Aurelio'nun sezon sonunda ayrılmasına kesin gözle bakılıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious