"Zico'yu biz göndermedik"

  • Giriş : 02.11.2008 / 11:00:00
  • Güncelleme : 02.11.2008 / 11:03:57

Fanatik Gazetesi'nin 2 Kasım 2008 tarihli bugünkü sayısındaki habere göre; Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Edu Dracena, ülkesinin önde gelen spor sitelerinden Globo Esporte’ye çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Aragones'in taktik anlayışına ve sistemine alışmakta zorluk çektiklerini belirten Edu, “Her zaman yeni bir teknik adamın gelmesi, takımları etkiler. Ayrıca sezon başında yaşadığımız sakatlıklar da bize sorun açtı. Şunu itiraf etmeliyim ki kimse Zico'nun takımdan ayrılmasını istemedi. Ama taraflar anlaşamayınca O da Özbekistan'a gitti” açıklamasını yaptı.

'Onu tanıyorum...'

Edu, basında çıkan 'Fenerbahçe, Lüksemburgo ile anlaşacak' iddiasıyla ilgili de konuştu. Yönetimden bu konuda yalanlama geldiğini vurgulayan Edu, “Lüksemburgo, Palmeiras'ta büyük işlere imza atıyor. Daha önce ben, Alex ve Roberto Carlos onunla çalışmıştık. Kendisiyle tekrar bir araya gelmek elbette güzel olur. Sonuçta Brezilya'nın en iyi teknik adamlarından biri” diye konuştu. Edu, devre arasında bazı oyuncuların gönderileceği haberleri için ise, “Ocak ayında her şey belli olur” yorumunu yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*