Zincirleme kaza: 50 araç birbirine girdi

Zincirleme kaza: 50 araç birbirine girdi.12386
  • Giriş : 06.12.2006 / 00:00:00

TEM Otoyolu Hadımköy gişeler ile Ahmediye Gişeler arasında yoğun sis nedeniyle zincirleme kaza meydana geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kaza sabah saat 08:30 sıralarında TEM Otoyolu Hadımköy gişeler ile Ahmediye Gişeler arasında meydana geldi. Seyir halindeki araçlar bir anda yoğunlaşan sis nedeniyle yavaşlamak durumunda kaldı. Arkadan gelen araçlar hızlarını kesemeyerek önlerindeki araçlara çarptı. Zincirleme olarak meydana gelen kazaya yaklaşık 50 araç karıştı. 1 kişinin öldüğü kazada çok sayıda kişi de yaralandı. Yaralılar ambulanslarla çevre hastanelere sevk edildi. Araçlarda sıkışan bazı sürücüler de olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından çıkarılarak hastenelere sevk edildi.

Kaza nedeniyle TEM otoyolu Edirne istikameti trafiğe kapatıldı. Kaza yerine ulaşmaya çalışan itfaiye ve ambulanslar ters istikametten gidebildi. İtfaiye araçlaranın hurdaya dönen araçta hayatını kaybeden bir kişiyi çıkarma çabaları devam ediyor.

Kazaya karışan sürücüler bir anda yoğun sis bulutunun içine girdikerini belirterek, önlereni göremediklerini kaydetti. Sürücüler peşpeşe önlerindeki araçlara çarptıklarını ve zincirleme kazanın meydana geldiğini dile getirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious