Zincirleme kazanın bilançosu artıyor

Zincirleme kazanın bilançosu artıyor.12386
  • Giriş : 05.12.2006 / 00:00:00

Kocaeli'de meydana gelen trafik kazasında 3 kişi öldü 16 kişi yaralandı. Hastanelere kaldırılan yaralılardan bazılarının durumu ağır olduğu belirtildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Edinilen bilgiye göre, Körfez ilçede sabah saatlerinde meydana gelen kazada Antalya'dan İstanbul'a giden Ali Yayla yönetimindeki 07 YJ 333 plakalı Antalya Seyahat firmasına ait araç ile Ali ikili yönetimindeki 41 R 4023 plakalı TIR ve Kazım Sert yönetimindeki 54 FE 451 plakalı Şahin Marka araç birbirine girmişti. Kazanın taksi sürücüsünün sebep olduğu belirtildi.

İstanbul istikametine giden Kazım Sert yönetimindeki 54 FE 451 plakalı Şahin marka araç , en sol şeritten Körfez turnikelerine girmek için manevra yaptı. Bu sırada orta şeritte giden Ali İkili yönetimindeki TIR araca çarparak ani bir fren yaptı.

Sağ şeritten seyir halinde olan Ali Yayla yönetimindeki otobüs, önündeki kazadan kurtulmak için direksiyonu sağa kırdı. Bu sırada ani frenden yol üzerinde sağa kayan TIR'ın dorsesi otobüsün sağ ön kısmına çarptı.

Kazada otobüs şoförü Ali Yayla ve isimleri açıklanmayan 2 yolcu hayatını kaybederken, Kazım Sert, Tufan Ökkeş, Talat Fındık, Bayram Çulha, Ali Cevat Çiftçi, Berrin Oktay, Ferhat Aksoy, Hazal Taşkın, Hüseyin Ömerci, Fatma Aksoy ile isimleri öğrenilemeyen 2 si çocuk 6 kişi daha yaralandı. TIR şoförü Ali İkili ise gözaltına alındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious