Zirve yürüyüşüne devam

Zirve yürüyüşüne devam.13146
  • Giriş : 12.12.2008 / 22:52:00
  • Güncelleme : 12.12.2008 / 22:55:52

Deplasmanda Gençlerbirliği'ni 3-1 yenen Galatasaray'da, futbol şube sorumlusu Haldun Üstünel, ''Zirve yürüyüşümüz devam ediyor'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

3 haftadır üst üste Ankara ekipleriyle oynadıklarını hatırlatan Üstünel, ''Bu maçlardan 9 puanla ayrıldığımız için çok sevinçliyiz. Önümüzde çok önemli bir derbi karşılaşması var. Ondan da galip ayrılıp zirvedeki yerimizi sağlamlaştırmak istiyoruz. En azından devre arasında sakatların da kadroya dahil olmasıyla 2. yarıda daha farklı bir Galatasaray izleteceğiz. Çok mutluyuz'' diye konuştu.

''LINCOLN'ÜN PERFORMANSI SEVİNDİRİYOR''

Haldun Üstünel Lincol'ün performansıyla ilgili bir soru üzerine, ''Yıldız oyuncuların kaptanlık görevini üstlendikten sonra gösterdiği performans bizleri mutlu ediyor. Çok farklı bir Galatasaray'ı hep beraber izleyeceğiz'' dedi.

ARDA'NIN SAKATLIĞI

Futbol şube sorumlusu Üstünel, basın mensuplarının Arda'nın performansındaki düşüklüğü sormaları üzerine şunları söyledi: ''Arda'nın bir sakatlık korkusu yok. Böyle bir rahatsızlıktan sonra ilerleyen haftalarda daha farklı bir Arda izleyeceğiz. Gösterdiği performans bizleri mutlu ediyor.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*