Ziya Doğan, defanstan yakındı

Ziya Doğan, defanstan yakındı.16103
  • Giriş : 25.07.2007 / 05:29:00
  • Güncelleme : 25.07.2007 / 01:11:10

Ziya Doğan, stoperlerin sakatlığı dışında hiçbir sıkıntısının olmadığını, stoperlerin tam seviyeye geldiği zaman Trabzonspor'un liglerin en iddialı takımlarından biri olacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Trabzonspor Teknik Direktörü Doğan, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.
İntertoto Kupası'nda son aldıkları mağlubiyetin fazla büyütüldüğünü ifade eden Doğan, "Galibiyetler nasıl büyütülüyorsa mağlubiyet de öyle büyütüldü. Trabzon'da 2 günde inanılmaz karamsar hava yaratıldı. Oyuncularımı sizlerin huzurunda bir daha tebrik ediyorum. 2-1'lik sonuç önemli avantaj" dedi.
Trabzonspor'un avantajlı bir skor ile Trabzon'a döndüğünü kaydeden Doğan, "Trabzonspor sanki her maça çıkacak 7-0, 8-0 yenecek. Romanya futbolu küçümsenecek bir Futbol değil. Sadece lüzumsuz gördüğümüz sarı kartlara kızdım. Hakemin kararından sonra itirazla sarı kart görmek, sonra da kırmızı kart görmek çok yanlış. Bu Türk futbolcusunun en büyük eksikliği" diye konuştu.
Şimdi önlerinde FC Otelul Galati ile yapacakları rövanş maçının bulunduğunu dile getiren Doğan, şöyle konuştu:
"Bu takımı inşallah burada eleyeceğiz. İlk maçta 43 derece sıcakta 60 dakika 10 kişi oynadık. Biz bunu mazeret olarak söylemiyoruz. 60 dakika 10 kişi kalmış Trabzonspor, fizik gücü olarak rakibine karşı üstündü. 10 kişi çift santrfora döndük ve gol bulduk. Bana biraz haksızlık yapılıyor. Bunu yabancı bir antrenör yaptı mı, o antrenör dahi yapılıyor. Ziya Doğan 10 kişiyle iki santrforla oynadı ve gol buldu."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious