Ziya Doğan: 4 eksiğimiz var

Ziya Doğan: 4 eksiğimiz var.14022
  • Giriş : 20.06.2007 / 17:54:00

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, 4 oyuncu eksikleri olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Tecrübeli teknik adam, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirtti.

Ziya Doğan, Gerede kampında bazı oyuncuların yer almadığını belirterek, "Yattara ve Jabi ülkelerinde. Bu oyuncular milli takımda yer aldıkları için dinlenme fırsatı bulamadılar. Gökdeniz, Hüseyin ve Umut'un da durumları aynı. Sakatlıkları bulunan Risp ve Musa da yok. Bu futbolcular kendilerine verilen program doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyorlar. İzinli olan Ceyhun ise 5 gün sonra kampa katılacak” dedi.

Hazırlıkların kademeli olarak devam edeceğini ifade eden Doğan, "Gerede kampı sonrası hazırlıklarımızı Trabzon'da sürdüreceğiz. Burada oyuncularımıza hem gerekli yüklemeleri yapıp hem de İntertoto maçlarına hazırlayacağız. Zor olacak ama imkansız değil" diye konuştu.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini dile getiren Doğan, sözlerini şöyle tamamladı:
"Trabzonspor'un hedefi şampiyonluk. Oyuncu transferi konusunda bazı isteklerimiz var. Yönetim kurulumuza bu konuda gerekli raporu verdim. Transfer geç olursa oyuncuların takıma adaptasyonu da geç oluyor. Bu nedenle transferi ay sonuna kadar tamamlamak istiyoruz. 4 oyuncu eksiğimiz var. Kaleci, stoper, santrfor ve forvet arkasına futbolcu alınması gerekiyor. Stoper mevkisine oyuncu aramamızın nedeni Risp'in ameliyat yeri mikrop kaptı. Bu nedenle sıkıntı yaşıyoruz. Milan Stepanov'un durumu ise belli değil."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious