Ziya Doğan iddialı konuştu

Ziya Doğan iddialı konuştu.5681
  • Giriş : 13.03.2007 / 00:00:00

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, hedeflerinin Fortis Türkiye Kupası'nı kazanmak, ligi de zirveye en yakın yerde bitirmek olduğunu söyledi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Doğan, Trabzonspor Dergisi'nin bu ayki sayısındaki yazısında, devre arasında transferlerin takıma geç katılması nedeniyle tam kadro çalışma imkanı bulamadıklarını, ancak takım uyumunu iyi bir seviyeye getirdiklerini belirtti.

Son dönemde yaşanan sakatlıkların kendilerini etkilediğini ifade eden Doğan, ''Buna bir de Hüseyin'in kart cezalısı olması eklenince eksiklerimiz bir hayliarttı. Ancak buna rağmen biz mazeret üretmiyoruz. Takımda sakat oyuncuların yerine görev alacak diğer futbolcular, üzerlerine düşen görevi eksiksiz olarak yerine getirecektir. Önümüzde çok zorlu müsabakalar var.

Hedefimiz kupada final oynayıp şampiyon olmak. Ligi de zirveye en yakın yerde bitirmek'' diye konuştu. Şu an itibariyle tam anlamıyla 'takım olduk' diyemediğini kaydeden Doğan, şöyle konuştu:
''Bunun altyapısını hazırlıyoruz. Kısa sürede oluşan bir ekibin hemen en üst seviyeye çıkması bekleniyor ama bu o kadar kolay değil. Sonuç olarak bize inanan insanları mahcup etmek istemiyoruz. Ama her şeyin bir anda olması da mümkün değil. Bu konuda hep anlayış gördük ve bundan sonra da göreceğimize inanıyoruz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious