Ziya Doğan: O beş puana yanıyorum

Ziya Doğan: O beş puana yanıyorum .16103
  • Giriş : 29.09.2007 / 09:36:00

İki karşılaşmada 5 puanlarının ellerinden alındığını öne süren tecrübeli çalıştırıcı, "Onları da eklediğiniz zaman Trabzon- spor, şu anda lig ikincisi. Dolayısıyla bu takım başarılı" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ligin ilk 6 haftasını 9 puanla 6. sırada tamamlayan Trabzonspor’un teknik direktörü Ziya Doğan, Sivasspor ve Manisaspor karşılaşmalarında 5 puanlarının ellerinden alındığını ifade ederek, "Bu maçları da eklediğiniz zaman Trabzonspor, şu anda lig ikincisi. Bu yönden bakınca takım başarılı ve iddialıdır" dedi.

Kendisini eleştiren yöneticiler hakkında yorum yapmak istemediğini belirten Doğan, bordo mavili kulüpte kimsenin işine karışmadığını vurgulayarak şöyle konuştu: "Yöneticilerin açıklamaları kendisini bağlar. İnsanlar konuşabilir ama oraya takılıp kalmanın çok doğru olduğunu düşünmüyorum. Tartışılmaya alıştım. Bağışıklık kazandım. O yüzden artık rahatsızlık duymuyorum. Maçtan sonra mağlup olsak bile burada çıkıp neşeli idman yapıyoruz. O kadar komik şeylerle karşılaştım ki bunlara gülüyorum. Ben biliyorum ki, eğer bu tür dedikoduların etkisinde kalsaydık, işimizi yapamazdık. Dünya yansa sahaya ayağımı attığımda her şeyi unutabiliyorum. Ziya Doğan’ın enerjisini sahaya vermesini istemeyen çevreler, bizi meşgul ediyor ama bir şeyi unutuyorlar. Ben en üzüntülü dönemimde, en acılı günümde bile enerjimi sahaya yansıtırım."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious