Ziya Doğan: Üzgünüz

Ziya Doğan: Üzgünüz.5681
  • Giriş : 12.11.2006 / 00:00:00

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Antalyaspor maçından 3 puanla ayrılıp çıkış yolu aradıklarını belirterek, "Ancak olmadı. Üzgünüz" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ziya Doğan, golsüz berabere biten Antalyaspor maçının ardından yaptığı değerlendirmede, "Ligde üst sıralardaki rakiplerimizin puan kaybetmesi bizi ümitlendirdi, ancak bunu değerlendiremedik." dedi.

Maçın ilk yarısında, son dönemlerdeki maçlara göre daha istekli ve coşkulu oynadıklarını ifade eden Doğan, "Bunun sonucunda pozisyonlar bulduk, ama gol hamlesi yapamadık. Antalyaspor ikinci yarıda kapalı bir Futbol sergiledi. Dünkü yağmurdan dolayı saha da ağırdı. Futbolcularım da yorgundu. Bunu da kabul ediyorum. Antalyaspor'u tebrik ediyorum. Bu maçtan üç puanla ayrılıp çıkış yolu arıyorduk, ancak olmadı. Üzgünüz. Eksikliklerimiz var. Bu eksikliklerimizi gidermek bizim görevimiz" diye konuştu.

VURAL'IN AÇIKLAMALARI

Antalyaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural ise Trabzonspor karşısında aldıkları bir puandan dolayı mutlu olduklarını belirterek, "Trabzonspor ligdeki durumu açısından bu akşam kazanmayı önceki haftalara oranla daha çok istedi. Ancak biz de öyle bir Trabzonspor karşısında kazanmayı istedik. Kazanabilirdik de, ancak olmadı. Kazanamazsan, kaybetmeyeceksin. Aldığımız bir puandan dolayı mutluyuz. Oyuncularımı da gösterdikleri mücadeleden dolayı kutluyorum" dedi.

Vural, daha önce Trabzonspor'da görev yaptığını hatırlatarak, "Trabzonspor seyircisi, başımın tacıdır. Bize davranışlarının yanı sıra zor durumda takımlarını desteklediklerden dolayı onlara teşekkür ediyorum. Takımlarına kötü günde sahip çıkmaları takdire değer bir olay. Daha önce bu güzel camianın burada olmuş ferdi olarak sabırlı olmalarını Ziya hoca ve yönetimine sahip çıkmalarını söylüyorum" şeklinde konuştu.

TARAFTAR TEPKİSİ

Maç sonrası bir grup taraftar stadı bir süre terketmeyerek, yönetim kurulu ve futbolculara sloganlarla tepki gösterdiler. Taraftarlar, yönetim kurulunu istifaya davet ederken futbolcuları da suçladılar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious