Ziya Doğan'a teklif var

Ziya Doğan'a teklif var.12220
  • Giriş : 03.05.2008 / 00:19:00
  • Güncelleme : 04.05.2008 / 00:04:43

Teknik direktör Ziya Doğan, çalıştırdığı zamanki Trabzonspor ile şimdiki Trabzonspor'u karşılaştırdı, çarpıcı yorumlar yaptı! Ersun Yanal'a devre arasında çok iyi imkanlar verildiğini belirten Doğan, teklifler aldığını da açıkladı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe televizyonunda Turhan SEVEN’in hazırlayıp sunduğu haftalig programının konuklarından biri olan Trabzonspor'un eski Teknik Direktörü Ziya Doğan, "Kendimi biraz dinlenmeye çektim. Bu ülkede fazla sesin soluğun çıkmayacak. Bazı şeylere dışarıdan bakacaksın. Yeni sezon için çalışmalarım var. Bekleyip göreceğiz" dedi.

Trabzonspor'u da değerlendiren Doğan, "Trabzonspor’da 9 hafta içerisinde 1 mağlubiyetimiz vardı. Fenerbahçe’nin averaj ile üzerindeydik. Sezon başında bana verilen imkanlardan daha iyisi Ersun Hoca’ya verildi devre arasında. Trabzon’da iki kez görev aldım ve hep paranın bittiği döneme denk geldim. Ben hiç paralı çalışamadım. Buna rağmen benim ayrıldığım dönemde ligin iddialı bir takımıydık. Şimdi Fenerbahçe ile arada 30 puan fark var. Yeni gelen teknik adam bir şeyler yapmak istedi ama olmadı. Yeni sezon için birkaç teklif var. Sezon bitsin değerlendirmelerimizi yapacağız" diye konuştu.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious