Ziyaret de birlik ve beraberlik mesajları verildi

  • Giriş : 28.04.2006 / 00:00:00

AK Parti Kütahya Merkez ilçe teşkilatı, geçtiğimiz günlerde yapılan kongreyle görevi yeni devralan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez ilçe teşkilatını ziyaret ederek başarılar diledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Siyasi görüşler farklı olsa da her partinin vatandaşa hizmet etmek gayesiyle kurulduğuna dikkat çeken AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Mehmet Savurgan, "Eksiklerimiz varsa birbirimizi uyarıp tamamlamaya ve hatalarımızı gidermeye çalışacağız. Ülkemize ve Kütahyamıza hizmet etmek için siyasi partiler olarak elimizden gerekeni yapmamız gerekiyor. Yeni görevinizde başarılar diliyorum. Allah utandırmasın." şeklinde konuştu.

MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Kazım Kara da, bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, birlik ve beraberlik mesajları vermeyi ihmal etmedi. Siyasi partilerin temelde insana hizmet amacını taşıdığına işaret eden Kara, "Farklı görüşleri savunmamız birbirimize soğuk davranmamızı gerektirmez. Hepimiz vatandaşlarımızın refah seviyesini yükseltmek için çalışıyoruz." ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious