13 yaşındaki ‘erkeğe’ tecavüz etti

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesi Kapaklı Beldesi’nde, komşularının 13 yaşındaki oğluna tecavüz ettiği iddia edilen evli 2 çocuk babası 36 yaşındaki Recep Arat tutuklandı.

Çerkezköy Kapaklı Beldesi’nde oturan ve bir fabrikada işçi olarak çalışan Recep Arat, komşularının oğlu ilköğretim 8’inci sınıf öğrencisi S.K.’yı gezdirmek amacıyla otomobiline bindirerek ormanlık alana götürdü. İddiaya göre S.K.’ya İkizgöller Mevkii’nde otomobilin içinde tecavüz eden Recep Arat, kimseye söylemesi halinde kendisini ve babasını öldürmekle tehdit etti ve 1 YTL para verdi.

S.K.’yı birkaç gün sonra yeniden aracına alarak aynı yere götürüp tecavüz eden Arat, üçüncü kez yine tecavüzü tekrarlayınca S.K. olayı ailesine anlattı. Bunun üzerine aile, Kapaklı Jandarma Komutanlığı’na başvurarak şikayetçi oldu.

Kapaklı Jandarma Komutanlığı ekipleri Recep Arat’ı çalıştığı fabrikada gözaltına alarak, sorgusunun ardından savcılığa sevk etti. S.K.’nın tecavüze uğradığının doktor raporu ile belirlenmesinden sonra, zanlı Arat çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Tekirdağ Kapalı Cezaevi’ne konuldu.