14 Şubat sevgililer gününe radyolardan özel program

Tüm dünyada "Sevgililer Günü" olarak kabul edilen '14 Şubat Sevgililer Günü' Tekirdağ'da da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

14 Şubat Sevgililer Günü dolasıyla sevgililer, sahil bandı ve sahil de bulunan kafeleri tercih ederken, Tekirdağ’da yayın yapan radyo kuruluşları da 14 Şubat Sevgililer günü dolasıyla özel programlar yapıyor. Radyo istasyonları özel yayınlarının yanısıra bu güne özel hediyeler dağıtacak.

Tekirdağ İl merkezinde yayın yapan Radyo 59, Armoni FM ve Radyo Can; bugün dinleyiciler ile canlı bağlantılar yaparak sohbet edecekler. Öte yandan çeşitli hediyelerin verileceği programlarda sevgililere özel hediyelerin seçildiği belirtildi.

Gün boyu yayınlanacak şarkılardan, hediyelere, mesajlardan, şiirlere kadar tüm yayınlarını sevgililer gününe özel olarak yapacağını bildiren kuruluşlar, çiftlere unutulmaz bir gün yaşatmayı planlıyor.

Radyo 59’un program yapımcısı “By Negro”, sevgililer günü nedeniyle özel hediyeler vereceğini belirterek, programda canlı telefon şakalarının yapılacağını söyledi. Radyo Can’da yapılacak programlarda da “Dj Best” bir dinleyiciye 1 adet cep telefonu armağan edecek. Armoni FM’de yapılacak küçük yarışmalarla dinleyicilere çeşitli hediyeler verilecek.