14 Şubat yaklaşınca hediye alma yarışı da başladı

Sevgililer gününe saatler kala çiftler, kendini birbirine hediye alma yarışında buldu.

Birbirini seven çiftlerin özel günü olarak her yıl kutlanan 14 Şubat Sevgililer Günü, bu sene de sevgililerin hediyeleşmesine sahne olacak.

Kırmızı bir gülün yanına tek taş yüzük iliştiren sevgililer, 14 Şubat’ı şanslı bitirenler arasına katılıyor.

www.kuyumcu.com.tr , tüm dünya aşıklarının kutladığı bu özel günde sevgililerine nadide bir hediye armağan etmek isteyenlerin uğrak adresi oldu. “Sonsuz aşkın simgesi tektaş yüzük” ya da “sevgiyi ifade eden kalp formundaki göz kamaştıran kolye”yi bir tık öteye taşıyan bu site, hediye bulmakta zorlanan çiftlerinde derdine derman oluyor.

Türkiye’nin sanal dünyadaki en büyük kuyumcusu www.kuyumcu.com.tr , Sevgililer Günü için kullanıcılarının beğenisine farklı ve özel modeller sunuyor.

Sevgililere kendilerini özel hissettirecek hediye çeşitlerini bir sitede toplayan Kuyumcu.com.tr’de çok uygun fiyatlarda ürünler beğeniye sunuluyor. Sitede, kalp kolye 159 YTL’den, tektaş yüzük ise 149 YTL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Sarı  altından beyaz altına, inciden pırlantaya, gençlerin gözdesi çelik kolyelere ve bilekliklere kadar her şeyi bu sitede bulan kullanıcılar da durumdan memnun. Sanal satış imkanıyla müşterilerin dükkan dükkan dolaşmasına gerek bırakmayan www.kuyumcu.com.tr , markaları kullanıcıların ayağına getiriyor.

Ünlü markaların trend modellerini www.kuyumcu.com.tr sitesine giren herkes herhangi bir şehir fark etmeksizin alabiliyor, bütçelerine uygun ödeme imkanlarından birini de seçebiliyor.

www.haberaktuel.com